Цеца и Богдан раскинаа по едногодишната врска: Ова беше ПРВ ЗНАК дека повеќе не се заљубени

2 февруари, 20220
pjimage-1-1

Една работа ги издаде

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ по една година раскина со Богдан Срејовиќ, а таа вест шокираше многумина.

Сепак, во последните денови вниманието на многумина го привлече една работа, која беше навестување за крајот на нивната врска.

Имено, Цеца до неодамна престојуваше на Малдивите со пријателите, додека Богдан беше на Златибор.

Раскинаа Цеца и Богдан, двајцата потврдија дека не се веќе заедно -  Reporter.mk

И двајцата на социјалните мрежи објавија фотографии на кои може да се види како уживаат, а многумина беа изненадени што не заминале на заеднички одмор.

Богдан по враќањето од одмор беше фотографиран на концерт на пејачката Лена Ковачевиќ во друштво на згодна црнка и веднаш привлекоа внимание.

Срејовиќ подоцна објасни дека тоа е неговата пријателка Јелена, а денес тој и Цеца ги известија сите дека повеќе не се во врска, туку дека секогаш ќе бидат пријатели.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi