ЦЕЦА РАЖНАТОВИЌ ВО МИНИ ШОРЦ! НИКОЈ НЕ МОЖЕ ДА ГО ТРГНЕ ПОГЛЕДОТ ОД НЕА: А само да го видите корсетот од тантела! (ФОТО)

11 мај, 20220
278519_zvezde-granda-10052022-0084_ls

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ проговори за чудните јадења кои ги пробала!

Фолк дивата Светлана Цеца Ражнатовиќ (48) се појави на снимањето на „Ѕвезде гранда“ во атрактивна комбинација.

Учесничката на жирито влезе во студиото во чипкан бел корсет – јакна и шорцеви, како и бел шешир, чанта и очила за сонце.

Стајлингот го заокружи со бордо чизми.

Ceca Ražnatović

Таа во оваа прилика за медиумите проговори за чудните јадења кои ги пробала.

– Тоа е познато, јас сум месојад. Сум јадела месо од различни диви животни. Единственото нешто што никогаш не можев да го пробам беа полжавите, кога ќе се сетам како изгледаат, навистина не можам. Но, имам пробано змии, зебри, ноеви, месо од ајкула, крокодили – вели Ражнатовиќ и даде свое мислење дали подобри готвачи се мажи или жени.

Не знам. Тука се работи за љубов. Тоа се луѓе кои многу сакаат да готват и затоа сето тоа е толку вкусно. Но, не сум имала ниту еден маж што мириса на запршка – изјави Цеца за „Блиц“.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber