Јелена во најексплицитно издание: Градите ги прекри со леплива трака, а на нозете има посебен дизајн

14 март, 20220
jk-ficer-830x0

Освен најпровокативниот стајлинг, Карлеуша се потрудила да „зачини“ и со заводливи пози.

Пејачката Јелена Карлеуша на својот Инстаграм профил ги објави најексплицитните фотографии досега.

Сопругата на Душко Тошиќ на социјалните мрежи позираше во танга гаќи и чизми „Баленсијага“, додека градите ги прекри само со селотејп во форма на „Х“.

1647209579705-jk-830x0
jk2-830x0
jk3-830x0
jk4-830x0
jk-ficer-830x0

Освен најпровокативниот стајлинг, Карлеуша се потруди да „зачини“ се со заводливи пози.

Веднаш потоа следеа многу коментари од воодушевените фанови:

„Леле“, „Жено, дали си реална“, „Ова е брутално издание“…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi