Јелена Карлеуша елегантна и софистицирана: Направи сет од пролетни трендови кои СЕКОЈА ЖЕНА МОЖЕ ДА ГИ НОСИ (ФОТО)

12 февруари, 20220
db198f6bfc0450db7b54431cc3ee9d17ca0f0f3d

Јелена Карлеуша овој пат ги воодушеви оние дами кои сакаат „помирен стил“.

Пејачката Јелена Карлеуша во јавноста најмногу се појавува во екстравагантни модни комбинации и сценски костими кои подоцна ги копираат светските ѕвезди, но обожава и софистицирани парчиња кои зрачат со елеганција.

Јелена Карлеуша во сведен стајлинг

Јелена имаше судење со пејачката Светлана Ражнатовиќ во Вториот основен суд во Белград, па се појави во костум, но нејзиниот стајлинг не беше помалку интересен.

Screenshot 2022-02-12 165412
Screenshot 2022-02-12 165427
Screenshot 2022-02-12 165444

Понесе сив костум со поширок крој. Модел кој целосно ги освои сите пролетни ревии. Јелена реши да зачекори во новата модна сезона токму во еден таков костум. Под сакото носеше црна ролка – комбинација со која нема грешка, а и панталоните беа со широки ногавици за кои толку се зборува.

Со сето тоа искомбинира црни мокасини од Гучи и чанта околу половината во иста боја. Таа ја собра косата во елегантна, ниска пунџа, со пуштени предни прамени.

Веруваме дека во наредните денови ќе гледаме се повеќе сличен избор на облека.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi