ЉУБОВТА ЈА НАПРАВИЛА СЛЕПА И ГЛУВА ЗА КРИТИКИ: Кардашијан се опуштила, позираше без градник, а сите го коментираат вишокот килограми! (ФОТО)

4 мај, 20220
Screenshot_12

Кортни Кардашијан носеше краток фустан и го покажа целулитот, Хејли Бибер се појави во кратки пантолони и градник, а на забавата беше сама без сопругот. Како изгледаа славните на забавата што се одржа по Мет Гала?

 

Најголемиот моден настан каде се собраа голем број познати личности, Мет Гала, секако беше проследен и со добра забава по официјалниот дел.

 

Дел од присутните одлучија да го променат аутфитот за забавата и да се појават во нови изданија, а доминираа кратките и проѕирни тоалети кои многу малку оставија на имагинацијата.

 

Блејк Лајвли која на Мет Гала 2022 остави најголем впечаток со фустанот од Versace што се трансформира, на забавата се појави во црвен мини фустан.

Кортни Кардашијан исто така носеше краток фустан, кој не успеа да го покрие целулитот на нозете.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi