ЏЕНИФЕР ЛОПЕЗ ОБЈАВИ ФОТОГРАФИЈА ОД КРЕВЕТОТ, ПО ПРВАТА БРАЧНА НОЌ! На неа има само БУРМА, а нејзината насмевка кажува СЀ! (ФОТО)

18 јули, 20220
Screenshot_5

Џенифер Лопез и Бен Афлек се венчаа во Лас Вегас, а пејачката објави слика на својот Инстаграм по првата брачна ноќ

 

 

Џенифер Лопез и Бен Афлек го кажаа судбоносното „да“ во Лас Вегас, а како што пејачката им откри на своите обожаватели, сѐ било баш како што замислила.

 

Таа ги имаше најдобрите сведоци, опкружена со семејството и пријателите, а церемонијата се одржа во мала капела која особено ѝ се допадна.

 

Пејачката сѐ уште нема објавено фотографии и видеа од нејзиниот најважен настан на социјалните мрежи, иако некои веќе протекоа во јавноста.

 

Сепак, таа на својот Инстаграм објави фотографија од кревет, очигледно по првата брачна ноќ, во која јасно се гледа новиот венчален прстен.

 

Токму со таа фотографија откри дека се омажила, а коментарите каде многумина и честитаа веднаш почнаа да се нижат.

 

Всушност, се гледа дека под јорганот пејачката не носи ништо и дека единственото нешто што било важно во тој момент била бурмата.

 

Сепак, повеќето забележаа дека нејзината блажена насмевка многу зборува за тоа колку е всушност среќна, по 20 години со нејзината вистинска љубов.

 

Како изгледаше погледнете ТУКА

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi