Џиџи Хадид поттикна „трач“ за Ријана, па сега се правда

7 февруари, 20220
Screenshot_3

Џиџи Хадид се извини за хаосот што го предизвика нејзиниот коментар под последната фотографија на Ријана на Инстаграм.

 

Откако 33-годишната пејачка го покажа трудничкото стомаче, манекенката под фотографијата напиша: „Три ангели“.

 

Со тоа ги започна гласините дека Ријана очекува близнаци.

 

Три дена подоцна, Џиџи мораше да објасни дека мислела на бебето, Ријана и нејзиниот емотивен партнер.

 

„Веста за оваа конфузија штотуку стигна до мене“, напиша таа под првиот коментар.

 

Тие две досега соработувале неколку пати, а се чини дека во меѓувреме станале добри пријателки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma