13 милиони лајкови, а бројката САМО РАСТЕ: Ријана ја објави ПРВАТА СЛИКА од трудничкиот стомак во домашно издание и го СРУШИ ИНСТАГРАМ

3 февруари, 20220
Screenshot_6

Пејачката и раперот Ејсап Роки го очекуваат своето прво дете…

 

Пред неколку дена одекна веста дека пејачката Ријана е бремена. Многу светски медиуми ги објавија фотографиите на кои пејачката е во друштво на својот избраник, раперот Ејсап Роки, позира пред објективите.

 

Инаку, самата Ријана на Инстаграм објави фотографии на кои се гледа нејзиниот труднички стомак, а кои ги воодушевија нејзините обожаватели ширум светот.

 

За само 10 часа, фотографиите собраа скоро 13 милиони лајкови.

 

Инаку, описот на фотографиите го посвети на февруари – месецот на историјата на црнците.

 

А фотографиите може да ги погледнете ТУКА.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi