3 модели на капути кои ќе ја одбележат оваа зима: Соодветни парчиња облека за секоја пригода

18 јануари, 20220
Screenshot_9

Студените денови не можат да се замислат без капути кои се поелегантни и речиси топли како јакни

Добар и интересен капут е модерно парче облека без кое не може да се замисли гардеробата на модерна, особено деловна жена. Модните трендови диктираат различни должини и дезени, но она што е сигурно е дека капутите никогаш не излегуваат од мода.

 

Студените денови не можат да се замислат без капути кои се елегантни и речиси топли како зимските јакни.

 

  1. Краток капут

  1. Кариран капут

  1. Класичен во атрактивна боја

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi