3 модели на фармерки кои ќе бидат во тренд оваа пролет: Со цветни детали имаат посебен шарм

23 март, 20220
Screenshot_8

Фармерките се многу практично парче облека кое лесно се комбинира и може да се носи речиси во секоја пригода

 

 

Парчето облека со кое речиси и да нема модни промашувања се фармерките, а оваа пролет во мода ќе бидат оние со извезени детали.

 

Везовите и боите ги прават сосема различни и им даваат посебен шарм, па со добра маичка или јакна во нив можете да изгледате многу тренди и привлечни.

 

  1. Фармерки со дискретен вез

 

  1. Во боите на пролетта

 

  1. Секогаш атрактивни тексас комбинезони

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi