5 типови на жени кои СЕКОЈ маж сака да ги види во кревет

19 март, 20220
Screenshot_10

Што ѝ вреди да е убава кога не знае ништо или е програмирана како робот да го прави тоа што треба, се коментарите на повеќето мажи кои сонуваат за жена која ќе ги освои и ќе ги однесе во спалната соба со нејзиниот изглед и став.

 

Пред вас се 5 типа на жени кои секој маж ги посакува покрај себе во кревет.

 

Доминантна

 

Не постои маж кој не сакал да влезе во собата со жена која би го турнала на креветот и ќе ги преземе работите во свои раце.

 

Возбудена

 

Секој маж дополнително ќе го „даде својот максимум“ кога ќе види дека со своите потези ја возбудува жената, што може да се забележи на нејзиното лице и движењата на телото.

 

Гласна

 

Ова е фетиш на секој маж. Едноставно е – секој од нив паѓа на жена што може да ја „слушне“ за време на сексот. Дури и ако му каже нешто слатко или „валкано“ „

 

Спонтана

 

Ретко кој маж ужива во жена која е неприродна и која го следи секое нејзино движење како да е во излог. Од друга страна, оние спонаните им се за десетка.

 

Заводлива

 

Секси долна облека, „мачкин“ од, насмевка и очи кои велат „сакаат“ со него… сето тоа ги возбудува како ништо на светот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi