„The Weeknd“ ја исполни големата желба од детството: Ќе биде дел од Симпсонови

20 март, 20220
tan2021-10-281525125200-830x0

Тој на Твитер објави фотографија на која се гледа дека во серијата ќе биде прикажан како дете

The Weeknd, еден од најуспешните музичари на денешницата, ја исполни својата најголема желба, со која се пофали на своите следбеници на Твитер.

The Weeknd, еден од најуспешните музичари на денешницата, нема многу неостварени желби: освои три Греми награди, 19 Билборд награди, неговиот талент двапати го препозна МТВ, а пред шест гдини беше номиниран за Оскар.

Меѓутоа, сега со јавноста сподели дека му се исполнила желбата која ја имал како дете.

Популарниот пејач ќе биде дел од најновата епизода на Симпсонови, долгогодишната американска анимирана серија.

The Weeknd објави фотографија на Твитер, на која се гледа дека тој ќе биде прикажан како дете во серијата.

Неговите следбеници на големо шпекулираат за улогата на The Weeknd, а со оглед на тоа дека е на иста возраст како Барт Симпсон, претпоставуваат дека ќе влезат во некоја неволја со него.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma