ИСПЛИВАА ДЕТАЛИ ОД ДОГОВОРОТ НА „АНДРИЈА И АНЏЕЛКА“! Нема да верувате на што се обврзале актерите по серијата!

8 февруари, 20230
158649_12509822-1749092188652484-6411479007919873997-n_f

Актерот Андрија Милошевиќ и актерката Анџелка Прпиќ ги воодушевија гледачите на ова популарно остварување.

Сите кои со воодушевување ја гледаа „Андрија и Анџелка“ станаа фанови на тандемот кој глумеше емотивен пар.

Сепак, еден необичен и несекојдневен детал во врска со оваа серија неодамна ја шокираше јавноста, кога на површина излегоа деталите од договорот потпишан од Милошевиќ и Прпиќ.

Имено, Андрија и Анџелка не смеат да глумат брачен или љубовен пар во ниту еден друг проект, било да е тоа серија или филм, во следните десет години од снимањето на оваа комедија, откри за „Курир“ сценаристката Татјана Илиќ.

Тоа значи дека популарните актери не смеат да прифатат такви улоги во која било нова продукција до 2025 година.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/