Новата трансформација на Емина Јаховиќ: Изгледа ПОМЛАДО од кога било, а обожавателите тврдат дека сега ПРЕТЕРАЛА со операциите!

22 април, 20230
44950_project-20230125-0093_f

Емина сега изгледа помладо отколку пред неколку години

Пејачката Емина Јаховиќ (41) со години е на музичката сцена, па имавме можност да ги проследиме сите фази од нејзиниот професионален и личен развој.

Неодамна главна тема е изгледот на пејачката.

Изгледа како да направила разни козметички зафати и изгледа сосема поинаку деновиве.

Емина пред два дена објави фотографија на која ретко кој би ја препознал. Никој не би ѝ ја дал возраста за почеток, бидејќи пејачката позираше во шарени минималистички шорцеви и бел кроп топ на кој и е откриен целиот стомак.

Таа изгледа како тинејџерка и многумина би се согласиле дека никогаш не би погодиле дека веќе е во петтата деценија.

Screenshot 2023-04-22 010044
Screenshot 2023-04-22 010058
Screenshot 2023-04-22 010112

– Те молам, само никогаш немој да станеш Мајкл Џексон – гласеше еден од коментарите, во кој се алудираше дека Емина, како и познатиот крал на попот, можеби претерала малку со естетските интервенции, или оди кон тоа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/