Ова е незаменлива зимска комбинација! 4 здолништа со кои најдобро одат црни хулахопки

4 јануари, 20230
Screenshot_10

И во најстудените месеци здолништата и фустаните се добитна комбинација, но има и мали модни правила кои треба да ги почитувате кога станува збор за зимските стајлинзи.

 

 

Црните хулахопки се неизбежен избор за жените во зимските месеци, кога сакаат да носат здолниште и покрај студот… Не секое здолниште, сепак, е идеален избор, без разлика колку црните хулахопки изгледаа како класично парче.

 

Погледнете со какви здолништа секогаш одлично одат црните хулахопки и направете совршена зимска комбинација:

 

 

Црна

 

Твид

Плисирана

 

Кожна

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi