ТРИ ПОКАЗАТЕЛИ ДЕКА ТЕ ИЗНЕВЕРУВА! Експерт ги открива сигналите кои сигурно ќе го издадат!

23 јануари, 20230
676 (3)

Слаѓана Трикиќ, која е специјализирана за партнерски односи, открива дека нешто како криење на мобилниот телефон е сигнал за загриженост.

Машко-женските односи, поточно љубовните, би можеле да бидат многу едноставни, но тоа обично не е така.

Наместо да ја прекинат врската, луѓето имаат тенденција да изневеруваат од различни причини.

Експерт, специјализирана за партнерски односи, Слаѓана Трикиќ, откри кои се трите знаци кои укажуваат дека вашиот партнер ве изневерува:

– Првиот знак е вашиот партнер да се однесува невообичаено заштитнички кон технологијата со која располага, пред се мислам на неговиот мобилен телефон или лаптоп. Значи мобилниот телефон го носи секаде со себе, дури и во тоалетот значи каде и да оди, го спушта дисплејот за да не му се гледаат известувањата што му пристигнуваат. Не го остава на видно место, на полнач, во автомобил.

Уште еден знак е тој невообичаено да почне да се грижи за својот изглед, особено ако оваа промена се случи одеднаш.

Третиот знак е да избегнува да зборува за одредена личност. Партнерките можат интуитивно да се сомневаат во одредена личност. Обидете се да отворите тема за неа и ќе видите како ќе реагира – вели таа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş