ЦРНА БОЈА, ПЕРДУВИ И МРЕЖЕСТИ ЧОРАПИ: Емина Јаховиќ покажа како се носи еден од најпопуларните модели на фустани оваа сезона (ФОТО)

22 март, 20230
55aed11eeec222650d325c742dbbd0f3cec86f9b

Емина плени – како со музичкиот, така и со модниот талент

Таа отсекогаш била дама со стил, а позната е и по нејзината моќ на трансформација. Емина Јаховиќ (41) со најновата објава на Инстаграм покажа како се носи блејзер-фустан, еден од најпопуларните оваа пролет, кој го носеа многу светски ѕвезди, како Ева Лонгорија.

Во својата модна интерпретација, пејачката и текстописец облече црн блејзер-фустан со двојно копчање со ефектни ракави со пердуви на краевите. Изгледот го заокружи со црни мрежести хулахопки, кои дополнително ја зголемуваат сексапилноста. Таа се одлучи за фризура со меки бранови, со посветли прамени во косата.

Емина изгледа многу задоволна од себе, додека прави селфи не би ли го забележала овој момент и стајлинг.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/