Ана Николиќ фотографирана во Центарот за социјална работа: Жестоката битка за старателство кулминираше, еве со кого е Тара по драмата (ФОТО)

14 март, 20240
Ана Николиќ

Веднаш по драмата со поранешниот сопруг Стефан Ѓуриќ Раста, пејачката е фотографирана пред Центарот за социјална работа.
Преписката помеѓу Ана Николиќ и Стефан Ѓуриќ Раста, во која раперот наведува дека пејачката ќе ја види ќерка си „само во Центарот за социјална работа“, привлече огромно внимание во јавноста.

На оваа тема ниту Ана, ниту Раста не објавија ништо, но сега екипата на емисијата „Paparaco lov“ го следеше поранешниот брачен пар, а по тој повод јавноста доби увид како се односите во некогаш среќното семејство.

Најпрвин малата Тара поминала извесно време во станот на нејзината мајка, а потоа возачот на Раста дошол да ја земе и да ја однесе кај нејзиниот татко.

Пејачката  подоцна отишла во Центарот за социјална работа во Вождовац и на тој начин долела масло на огнот дека ја покренала постапката, за да го најде најсреќното решение за детето.

Тара, пак, посетила неколку локации со својот татко. Тие исто така отишле во неговото студио, вклучувајќи ја и неговата мајка нејзината баба на ручек.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi