Анџелина Џоли е сега русокоса: Глумицата се одлучила да го промени нејзиниот имиџ – погледнете како изгледа

22 февруари, 20240
a0c5a9b8d128ece271930c364f41e8632276d569

Анџелина Џоли последниве месеци чекор по чекор го менуваше имиџот, а потоа дојде до конечниот резултат. Познатата актерка вчера во Њујорк се појави во издание кое многу се коментира бидејќи трансформацијата е навистина голема. Таа се откажа од својот заштитен знак кој ја красеше со децении.

Актерката Анџелина Џоли е склона кон трансформации на изгледот, а да не зборуваме за промените кои и донесоа бројни улоги, но зад камерите е склона и на тие експерименти, иако најчесто носеше долга црна коса, која, кога се работи за нејзиниот имиџ, е она што ја прави најпрепознатлива.

Холивудската ѕвезда сега е русокоса. Потемните тонови се само видливи на некои места, а таа имаше посветла нијансирана коса некое време за конечно да го добие овој изглед. Притоа, должината на косата и е малку под рамениците, а скалестата фризура, која инаку е одлично изведена, и дала прекрасен волумен.

Анџелина изгледа одлично во ова издание, а не е единствената на јавната сцена која неодамна се сврте кон посветла коса. Можеби тоа е само желба за промена, но познато е дека таквата новина во изгледот може дури и да ве подмлади.

Актерката вчера беше фотографирана пред нејзината продавница во Њујорк, тоа нејзино ќоше се занимава со винтиџ мода.

Нејзиниот изглед доаѓа по информациите дека нејзиниот поранешен сопруг Бред Пит, кој неодамна живее со својата девојка, дизајнерката на накит Инес де Рамон, води битка со руски тајкун за винаријата во Франција, која претходно ја делела сопственоста со нејзиниот поранешен сопруг. Својот удел го продала на бизнисмен од Русија и потоа настанале низа проблеми.

Да потсетиме, Анџелина Џоли и Бред Пит беа во брак од 2014 до 2019 година. Врската ја започнаа во 2005 година. Имаат шест деца. Актерот е во врска со Инес де Рамон околу една година.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi