Вака изгледа новото момче на Бресквица: Работи во полиција, а девојките лудуваат по неговите мускули (ФОТО)

5 февруари, 20240
Бресквица

Бресквица ужива во љубовта со нов осум години постар партнер.

Пејачката Анѓела Игњатовиќ, попозната како Бресквица, на јавноста и стана позната пред неколку години, кога на естрадата се појави со тогашниот дечко Војаж, а по извесно време раскинаа. Малку подоцна, младата музичка ѕвезда се впушти во нова романса со извесен Никола Станисављевиќ.

Бресквица се обиде да го држи подалеку од очите на јавноста својот емотивен партнер, поради неговата желба да не се експонира во медиумите, па објави само неколку фотографии со него. Пејачката неодамна на својот Инстаграм профил го покажа луксузниот стан во кој ужива со осум години постариот дечко.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Srdjan (@krle016)

За Станисављевиќ не се знае многу, освен дека работи во полиција, а судејќи по неговите фотографии, многу внимава на тренинзите и обликувањето на мускулите.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Srdjan (@krle016)

Да потсетиме, Бресквица изминативе денови се најде во центарот на скандал поради песната „Орлово гнездо“ што ќе ја пее на претстојната „Песна на Евровизија“. Имено, Албанците се нашле прозвани во песната и  ја нападнале српската пејачка, тврдејќи дека таа „повикува на чистење на нивниот народ од Косово, за Србите да добијат целосна контрола над територијата“.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi