Детаљ на раката на Лепа Брена вреди колку гарсоњера! Пејачката се прошета со дијамантски часовник,од цената ќе ви се “заврти” во главата

8 февруари, 20240
Лепа Брена

Пејачката Лепа Брена води луксузен начин на живот, а покрај приватен авион, јахта и флота од автомобили, таа е и голем љубител на скапиот накит.
Регионалната музичка ѕвезда живее на високо ниво, но помалку е познато дека Брена е љубител на скапи часовници.

Detalj na ruci Lepe Brene vredi kao garsonjera! Pevačica prošetala dijamantski sat, od cene će vam se zavrteti u glavi

Неодамна на нејзината рака блесна часовник „Rolex“, кој според официјалната веб-страница чини вртоглави 50.000 евра.

Часовникот што го купи пејачката е машки модел поради големината,но има и помал модел резервиран за дами. Убавата Брена се одлучи за златен модел со дијамантска рамка во комбинација со виолетова боја.

Часовникот особено се одликува со нараквицата, во споредба со другите часовници.Убавата Брена носи многу, многу редок “Rolex Datejust“.

Да потсетиме, покрај накитот, пејачката сака да троши пари на патувања и далечни дестинации кои ги посетува со својата јахта, често патува со приватен авион, а вилата во која живее исто како и нејзиниот стил зрачи со луксуз.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi