Дефиниција за супермодел: Жизел Бундшен позираше во провокативен костим за капење и ги запали мрежите со новите фотографии (ФОТО)

3 април, 20240
Screenshot_4

Манекенката Жизел Бундшен го привлече вниманието на корисниците на социјалните мрежи со едно од најпровокативните изданија досега. Таа му се заблагодари на магазинот „Pop“ за пријатната соработка.

 

 

 

 

Бундшен позирала во костим за капење со животински принт и изрези и отворени сандали.

 

„Не ми се верува дека снимивме 13 фотографии за 3 часа. Ова беше рекорд за мене. Ви благодарам што дојдовте во Мајами и добро се забавувавте со мене“, навела таа.

 

Како и секогаш, во коментари следеле бројни пофалби од нејзините фанови.

2on3FRYzND-foto-zizel-bundsen-vo-edno-od-najprovokativnite-izdanija-dosega-pozirala-vo-kostim-za-kapenje-so-izrezi
5Go0U4zWWx-foto-zizel-bundsen-vo-edno-od-najprovokativnite-izdanija-dosega-pozirala-vo-kostim-za-kapenje-so-izrezi

„Ти си дефиниција за супермодел“, „Една и единствена“, „Прекрасна како и секогаш“, „Природна и совршена жена“, се некои од нив.

 

Манекенката се разведе од Том Брејди во октомври 2022 година. Во последното интервју Жизел призна дека сè уште ѝ е тешко поради разводот, иако сега е во врска со тренерот Хоаким Валенте.

 

„Ова е првпат да се забавувам со некој кој претходно ми бил пријател. Многу е поинаку. Искрено е и транспарентно“, раскажала таа.

 

Жизел и Том беа во брак 13 години. Тие имаат две деца – синот Бенџамин и ќерката Вивијан.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi