Згоден, впечатлив, се дружи со Ноле: Кој е Лазар, новото момче на Милица Тодоровиќ?

7 февруари, 20240
Милица Тодоровиќ

Завршија деновите на самотија за убавата Милица и таа повторно ужива во љубовта.

Пејачката Милица Тодоровиќ е позната како една од девојките кои ја ценат слободата и максимално уживаат во неа. Тоа не значи дека таа не е склона да се заљубува, а во неколку наврати имавме можност да прочитаме за нејзините љубови.

Последна, на која многумина се сеќаваат, беше со актерот Петр Стругар, кој заврши по околу половина година. Оттогаш до сега немавме прилика јавно да ја видиме Милица со ниту еден партнер.

Неодамна Милица беше фотографирана со момче, по што за Telegraf потврди дека тоа е нејзиното момче. Тогаш локалните медиуми објавија дека се работи за Лазар Граниќ.

Лазар е поранешен модел, роден е во Нови Сад и е многу популарен на социјалните мрежи. Неговиот профил е полн со предизвикувачки фотографии од кои може да се види дека изгледа фантастично.

Порано беше модел, а денес е успешен во бизнисот со тетовирање веѓи. Судејќи по фотографиите на Лазар на социјалните мрежи, тој е пријател со Новак Ѓоковиќ, а доказ за тоа е нивната заедничка фотографија.

Како започнала нивната љубовна приказна се уште не се знае, но бидејќи Милица била подготвена да каже дека се пар, сигурни сме дека имала добра причина за тоа.

Да потсетиме, Милица претходно беше во врска со братot на Саша Ковачевиќ, Раде, која врската не траеше долго, но останаа во одлични односи.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi