Сексапилната Џорџина Родригез фрли милиони во транс,жешки сцени од одмор поради кои многумина и позавидуваат на славниот фудбалер

10 јуни, 20240
Џорџина Родригез

Сексапилната манекенка Џорџина Родригез моментално ужива на годишниот одмор со својот вереник и фудбалер Кристијано Роналдо и нивните деца. Не е тајна дека аргентинската манекенка не се плаши да покаже малку кожа, а овој пат го почести светот со жешки сцени од плажа во кои во преден план е нејзината бујна биста. Активната WAGS ја подигна температурата со убиствени облини и фрли во транс милиони луѓе кои накратко и позавидуваа на нејзиниот познат партнер…

Заносната Аргентинка Георгина Родригез често сака да ги истакнува своите атрибути, а овој пат ги натера фановите ширум светот да се чудат со сцена која никого не остава рамнодушен.

Згодната 40-годишна манекенка деновиве се одмара на егзотична дестинација со својот вереник и фудбалски ас Кристијано Роналдо, впивајќи ги сончевите зраци во оскудни бикини.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

Во серијата фотографии кои таа ги објави може да се види дека парот со своите деца ужива на егзотична дестинација пред почетокот на Европското фудбалско првенство. Згодната манекенка објави фотографија од креветот каде лежи со познатиот фудбалер, а има и сцени од луксузната вила.

Сепак, најголемо внимание украде фотографијата на која атрактивната Аргентинка позира во минијатурен костим за капење кој ги истакнува нејзините примамливи атрибути.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

Поради жешките фотографии, многумина и завидуваат на нејзиниот избраник и напаѓачот на Ал Наср, а предизвикувачката сцена за кратко време и обезбеди речиси пет милиони лајкови на жешката манекенка.

Да потсетиме, Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез се заљубиле по судбоносната средба во продавницата на Gucci во Мадрид, каде таа работела во тоа време, а тој бил верен клиент.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

Во октомври 2021 година, парот ја објави среќната вест дека очекуваат близнаци – девојче и момче. За жал, не заврши се како што планираа.

Во заедничкото соопштение, парот го објави раѓањето на нивната ќерка во средината на април 2022 година, но и тажната вест дека го загубиле синот: „Со најдлабока тага ја објавуваме смртта на нашето бебе. Тоа е најголемата болка што еден родител може да ја почувствува. Само раѓањето на нашето девојче ни дава сила да го живееме овој момент со малку надеж и среќа. Нашето мало момче, сега си ангел. Секогаш ќе те сакаме’.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma