Ким КАРДАШИЈАН И БЕКАМ ВО ВРСКА? Светот зуи за нивната тајна романса, конечно се појавија заедно!

12 февруари, 20240
Screenshot_1

Ким Кардашијан и НФЛ ѕвездата Одел Бекам Џуниор се во сериозна врска, изјави близок извор за Дејли мејл.

 

 

 

Ким Кардашијан и НФЛ ѕвездата Одел Бекам Џуниор се во сериозна врска, изјави близок извор за Дејли мејл, објаснувајќи дека парот се обидел да ја задржи својата романса во тајност поради почит кон неговиот син, но и да избегнат реакција од поранешниот сопруг на реалити ѕвездата, контроверзниот рапер Канје Вест.

 

Кардашијан и Бекам Џуниор беа јавно поврзани од септември 2023 година, кога започнаа шпекулациите за потенцијална романса меѓу нив. Сега двајцата наводно ги подигнале работите на следно ниво и се состануваат исклучиво еден со друг. „Ким е романтично поврзана со Одел од минатото лето и мислеше дека може да го чува во тајност. Таа не се гледа со никој друг во моментов – барем не толку колку што знаат нејзините блиски пријатели“, рече изворот.

 

Објаснувајќи зошто Ким е невообичаено таинствена за нејзиниот љубовен живот, изворот рече дека двојката се согласила да ја чува врската во тајност за да избегнат лажни шпекулации дека таа е причината за неговиот развод и дека е „разурнувач на семејството“. Двојката започнала да се забавува откако Одел се раздели од долгогодишната девојка Лорен „ЛоЛо“ Вуд – со која го има едногодишниот син Зидн.

 

Нивниот развод беше објавен во септември, но не е јасно кога заврши нивната врска. „И двајцата сакаа да избегнат какви било шпекулации дека тој ја отфрлил Лорен поради Ким – означувајќи ја Ким како уништувач на семејството“, објаснил изворот.

 

Инсајдерот додаде дека уште еден проблем за новиот пар е поранешниот сопруг на Ким, Канје, со кого таа има четири деца: Норт, Сент, Чикаго и Псалм. “По она што Канје му го наметна на Пит Дејвидсон, Ким сака по секоја цена да ја избегне неговата реакција. Прашање на време е кога Канје нешто ќе каже”, рекол тој.

 

Ким и Канје беа во брак седум години додека нивниот развод беше финализиран во ноември 2022 година – еден месец пред да се ожени со сегашната сопруга Бјанка. Ким потоа почна да излегува со Пит Дејвидсон, а Канје ги шокира фановите со објави во кои се исмеваат изгледот на комичарот и го нарекуваат Скит. Кога Ким и Пит престанаа да се забавуваат, Канје објави слика од лажен весник на Њујорк Тајмс на Инстаграм со наслов „Скит Дејвидсон мртов на 28 години“.

 

Откако Ким и Одел беа поврзани во извештаите минатиот септември, таа присуствуваше на неговиот 31-ви роденден во ноември. Ким беше забележана како се забавува со нејзината помлада сестра Клои Кардашијан, која наводно накратко се забавувала со Одел во 2016 година. Патем, Одел не е непознат за семејството Кардашијан – тој работеше со полусестрата на Ким, Кендал Џенер, на кампањата за паста за заби во 2021 година.

 

Се шпекулира дека Ким и Одел биле на иста забава пред Греми минатата недела. Домаќин на ѕвездениот собир пред Греми беше Џеј Зи во ексклузивниот клуб Bird Streets, а присуствуваа и други познати личности, меѓу кои Лил Узи Верт, како и момчето на Крис Џенер, Кори Гембл.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi