„Мислев дека е геј“: Милица Тодоровиќ откри се за необичната средба со нејзиното момче, па шокирана со еден детаљ

21 март, 20240
Милица Тодоровиќ

Пејачката Милица Тодоровиќ ги откри деталите од врската со Лазар Граниќ, како и првиот впечаток кој и го оставил.

Милица пред два месеци ја изненади јавноста кога на една прослава се појави рака под рака со својот нов избраник. Иако никогаш не ги криеше своите врски од јавноста и медиумите, во последните неколку месеци се чинеше дека пејачката е сингл, а оваа вест сите ги изненади.

Со оглед на тоа што досега беше непознат за јавноста, за Лазар малку се знае, а Милица неодамна откри што всушност прави нејзиното момче и со својата изјава ги насмеа сите.

Како што сега раскажа пејачката, се запознале на забава, а таа имала малку поинаква слика за него.

„Се запознавме на забава, мислев дека е геј. Кога ми пријде, тоа беше првото прашање што му го поставив“, изјави таа во емисијата „Ami G Show“ која ги насмеа сите во студиото, а потоа објасни зошто го добила тој впечаток.

„Тој дојде, видов едно насмеано момче, момчето изгледа многу убаво, а јас отсекогаш сум имала малку “повалкани” момци. Додека ми пријде, го прашав: „Дали си геј?“ Момчето се шокираше, не знам како не ме избрка во три убави моменти, но ете ти“, заврши таа.

Да потсетиме, Милица неодамна покажа како цвета љубовта меѓу неа и нејзиниот избраник, но зборуваше и за семејството, нагласувајќи дека би сакала наскоро да се оствари во улога на мајка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksiEskişehir Odunpazarı Escort Işıltı