НАЈДОБРИОТ РЕЦЕПТ ЗА МУСАКА Крцкава и сочна, а потребни ви се само 4 СОСТОЈКИ (ВИДЕО)

14 мај, 20240
Screenshot_1

Направете неодолива мусака со додавање на кромид кој ќе ѝ даде посебен вкус.

 

 

 

СОСТОЈКИ:

  • 950 гр компири
  • 500 гр црвен кромид
  • 1 лута пиперка
  • 6 парчиња тврдо сирење

 

Подготовка:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi