Не можеше да поверува: Хајди Клум збесна поради неуспехот на хит серијата „Гризелда“, ова никогаш нема да ѝ го прости на Софија

31 март, 20240
Screenshot_2

Хајди Клум изјави за Entertainment Tonight дека е лута на колешката, судијката на America’s Got Talent, Софија Вергара, затоа што актерката не успеала да и даде улога во нејзината нова серија на Нетфликс, Гризелда.

 

 

 

 

„Бев вознемирена, па ја прашав: „Зошто не можев да бидам една од твоите роднини? Можев да бидам братучетка што не зборува, бидејќи очигледно не зборувам шпански“, рече 50-годишниот легендарен, германски модел.

 

Да потсетиме, биографската криминалистичка драма Гризелда за кумата на кокаинот, озлогласената нарко шефица Гризелда Бланко ги маѓепса гледачите ширум светот.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi