ПИТА СО ПЕЧЕНИ КОРИ КОЈА ЌЕ ГО ОСВОИ ВАШЕТО СРЦЕ: Не пропуштајте го овој рецепт и научете нешто ново (РЕЦЕПТ+ВИДЕО)

2 април, 20240
Screenshot_2

Пробајте го рецептот за врвна пита

 

 

 

состојки:

 

  • 300 гр тенки кори
  • 300 гр спанаќ
  • 200 гр сирење
  • 250 мл јогурт
  • 2-3 јајца
  • 1/2 прашок за пециво
  • 70 мл масло

 

подготовка:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi