Ријана никогаш побрутална! Доминираше во мини здолниште и чизми преку бутовите – Ослабе, па покажа што поседува (ФОТО)

16 април, 20240
Screenshot_3

Ријана се појави на фестивал и во таа прилика го привлече вниманието на сите присутни, благодарение на своето екстравагантно издание.

 

 

 

 

Пејачката Ријана и нејзиниот партнер, раперот АСАП Роки, поминаа вечер на музички и уметнички фестивал во долината Коачела, во близина на Лос Анџелес.

 

Без сомнение, Ријана го доведе своето тело до совршенство по породувањето, а не се двоуми да го покаже тоа, за што сведочат и фотографиите од споменатиот фестивал.

899535_profimedia-0864704694_iff
899536_profimedia-0864705936_iff

Таа се појави во екстравагантно издание, кое ја истакна и нејзината извајана фигура. Мини здолништето и длабоките чизми ги истакнаа нејзините секси нозе, а целиот стајлинг го заокружи со накит и бунда.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi