Сања Вучиќ откри зошто ја заменува Марија Шерифовиќ во Ѕвездите на Гранд: „Не би седнала на ничие столче…“

16 март, 20240
Screenshot_6

Во црн фустан и сако, со широка насмевка на лицето…

 

 

 

 

Марија Шерифовиќ не се појави на денешното снимање на Ѕвездите на Гранд, а ќе ја замени нејзината колешка и пријателка Сања Вучиќ.

 

Во црн фустан и сако, со широка насмевка на лицето, Сања застана пред камерите и откри дека навистина се радувала на овој предизвик.

 

„Подготвена сум да ги оценувам натпреварувачите, иако не ми е прв пат во жирито, сепак е голем предизвик. Ова е само за потребите на оваа емисија, да не се грижат гледачите, Марија многу брзо ќе се врати. Ќе видиме како ќе се снајдам“, рече Вучиќ.

 

Колегите од жирито на Сања и приредија топло добредојде, а еве што вели таа за средбата со членовите на стручното жири.

 

„Немам страв, ова е шоу и така ќе го гледам“, ​​рече Сања.

 

На прашањето дали би сакала да биде постојан член на славната осумка, пејачката одговори:

 

„Не би седнала на ничие столче, само ако некој се откаже во иднина (се смее)“.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi