Северина воодушеви во “вамп” издание кое ретко се гледа

14 февруари, 20240
Северина

На концертот во Самобор сплитската пејачка сервираше уште еден стајлинг кој никого не остави рамнодушен

Самоборски фашник се затвори со спектакуларен настап на Северина, а една од најпопуларните локални пејачки ја загреа атмосферата со уште еден заводлив стајлинг.

Откако на неодамнешниот концерт во Риека ја видовме во едно од најпредизвикувачките изданија, “гол” фустан во кој до израз дојде нејзината неверојатна линија, таа за настапот во Самобор избра “вамп” издание.

Северина носеше црн мини фустан налик на јакна со копчиња, со трендовски широки раменици, долги ракави и сензуално деколте, а сето тоа го држеше со ситни копчиња, свилени ремчиња и лелеaво ултра кратко здолниште.

Одоздола носеше тенки црни хулахопки кои беспрекорно го надополнуваа уникатниот фустан, доволно ефикасен што не и требаше додавање накит.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi