Тело од милион долари! Ана Николиќ се соблече и ја покажа витката фигура, вистинска бомба (ФОТО)

5 јуни, 20240
Ана Николиќ

Последната објава на Николиќ направи бура на мрежите.
Пејачката Ана Николиќ не се појавува толку често во јавноста, но е повеќе од активна на својот Инстаграм профил.Таа  сподели фотографијата и се пофали со својата витка линија.

Имено, Ана позираше во костим за капење, потпрена на оградата од тераса, додека во преден план беа долгите извајани нозе, како и рамен стомак.

Пејачката еден период од животот водеше битка со вишокот килограми, а судејќи по нејзината најнова објава на Инстаграм, таа успеа да ја усоврши својата линија.Да потсетиме, Ана неодамна призна дека е во врска со композиторот, Горан Ратковиќ Ралет, со кој започнала заеднички живот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma