(ФОТО) Јована Јоксимовиќ без трошка шминка: Секогаш е средена и пука од сексипилност, ваква не сте ја виделе

6 февруари, 20240
Жељко и Јована Јоксимовиќ

На социјалната мрежа Инстаграм се појави фотографија од познатата водителка без шминка!
Јована Јоксимовиќ важи за една од најубавите дами на телевизиските екрани, а публиката ја освои и со својот атрактивен изглед.

Навикнати сме секогаш да ја гледаме стилизирана и нашминкана, а сега ги изненади своите следбеници на социјалната мрежа Инстаграм со фотографија без трошка шминка. Сопругата на Жељко Јоксимовиќ покажа како изгледа во природна верзија и уште еднаш ги воодушеви луѓето.

Да потсетиме, Јована и Жељко Јоксимовиќ се запознале за време на гостувањето на „Евровизија“ во Белград. Набрзо влегле во емотивна врска, а љубовта ја крунисале прво на Малдиви, а потоа и во Белград. Тие се родители на три деца, синот Коста и близнаците Срна и Ана.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi