Ѕирнете во оваа шармантна куќа за одмор во сопственост на Бредли Купер

21 февруари, 20240
Шармантна куќа за одмор во сопственост на Бредли Купер

Често го гледаме Бредли Купер како шета низ Њујорк, но познатиот холивудски шармер сака слободното време да го поминува во Пенсилванија, каде што е роден.

Неодамна купил камена куќа во Њу Хоуп сместена во зелена оаза која има и рибник и приватно езеро од 20 хектари.

За ова мирно катче одвои цифра од 6,5 милиони долари, а ќе ужива во дури 6.300 квадратни метри станбена површина и седум спални соби и шест бањи.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi