Ќерката на Анџелина Џоли се вселува кај Бред Пит? Додека другите деца се одрекуваат од него, таа сака да живее со него?

3 април, 20240
Анџелина Џоли

Анџелина Џоли и Бред Пит со години не можат да се договорат за распределба на имотот и старателството над децата, но нивната ќерка Шајло наводно решила да се пресели кај нејзиниот татко.
Веднаш штом Анџелина Џоли и Бред Пит објавија дека се разведуваат, во јавноста се појавија многу „валкани работи“ од нивниот брак, а самиот процес на развод не можеше да помине без проблеми.

Поранешниот пар не можеше да се договори што кому ќе му припадне. Медиумското внимание до неодамна беше насочено кон спорните лозја во Франција, а сега повторно се префрли на старателството над нивните деца.

Имено, како што пренесуваат светските медиуми, иако сите деца се во домот на Анџелина, нивната наследничка Шило планира да се пресели да живее кај нејзиниот татко штом таа наполни 18 години.

– Шајло не е незадоволна од Анџелина, но наскоро ќе наполни 18 години и сака промена. „Таа го обожава Бред и отсекогаш била миленик на нејзиниот татко“, рекол извор близок на парот, додавајќи дека Бред бил пресреќен што ја слушнал веста.

Иако ова не е голема промена, бидејќи Анџелина и Бред живеат релативно блиску, актерката не е пресреќна поради оваа одлука, но нема намера да ја задржува.

– Анџелина знае дека Шајло сега е доволно голема и дека може сама да одлучува – истакнува изворот и додава:

– Шајло може да оди секогаш кога сака да ја види Анџелина или нејзините браќа и сестри.

Како што претходно објавија медиумите, Шајло е многу блиска со својот татко, за разлика од нејзините постари браќа и сестри, кои некогаш се откажале од презимето на нивниот татко.

– Бред никогаш не ја притиска Шајло и ја поттикнува да ги следи своите соништа. Таа може да зборува за сè со нејзиниот татко – опишал изворот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi