Џенифер Лопез фатена без долна облека! Фотографиите го обиколија светот – плетениот фустан откри сѐ, огромната позадина бодеше очи (ФОТО)

11 јуни, 20240
Screenshot_4

54-годишната американска пејачка и актерка Џенифер Лопез повеќе не крие дека во бракот со Бен Афлек настаната е многу длабока криза. Таа почна да посветува повеќе време на своите деца и редовно доаѓа на социјални настани. Исклучок не беше ниту вечерата во ресторанот Џорџо Балди за време на викендот во Санта Моника, Калифорнија, пишува „Just Jared“.

 

 

 

За оваа пригода, Лопез избра долг кремаст проѕирен фустан со висок шлиц од страна и лелеави ракави што ја следеше нејзината топ фигура. Како додаток, уметницата избра чанта што одговара на нејзиниот аутфит, а изгледот го комплетираше со сандали на висока платформа и обетки во кружна форма.

941496_profimedia-0880062817_orig
941498_profimedia-0880063892_orig

Фановите забележаа дека пејачката продолжува да носи бурма,за разлика од Бен кој веќе ја отстрани бурмата од прстот.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma