25 јануари, 2017

Радио

Српската старлета прво ги покажа брадавиците, а потоа и нешто друго

27 декември, 2016, Нема коментари
Старлетата Сандра Павловиќ која по потекло е од Зрењанин ќе учествува во петтата сезона на реалното шоу „Парови“. При влегувањето во куќата таа покажа сè – од брадавиците до меѓуножјето. Српската јавност остана шокирана од Сандра...

Станија објави домашно видео: Градите и задникот во прв план

27 декември, 2016, Нема коментари
Познатата српска старлета Станија објави домашно видео кое сигурно ќе ги израдува нејзините фанови. Видеото е снимено е во нејзиниот дом, а како подготовка за новогодишната ноќ. Во прв план секако доаѓаат нејзините гради...

Мистеријата решена: Сека Алексиќ откри зошто синот го нарекува Серафим

26 декември, 2016, Нема коментари
Откако фолк-пејачката Сека Алексиќ на Инстаграм објави фотографија на која го заспива својот син Јаков, во чиј опис напиша „Добра ноќ, мој Серафиме“, на социјалните мрежи и во медиумите се поведе полемика дали Серафим...

Празнична атмосвера во домот на Крис Џенер

26 декември, 2016, Нема коментари
Кога станува збор за Божиќното украсување на домот, Крис Џенер секогаш се труди да го направи тоа најдобро што може. Овој пат таа го покани дизајнерот на цвеќиња, Џеф Лејтам, да се погрижи нејзиниот...

Моден погодок на контроверзната пејачка

23 декември, 2016, Нема коментари
Позната по својот моден стил, поп-пејачката Јелена Карлеуша повторно ги воодушеви вљубениците во модата со својата модна комбинација. Овој пат, Јелена прошета во тесни фармерки со интересни детали, високи црни чизми од велур со...

Страшна смрт на ријалити ѕвездата: Љубоморниот љубовник ја убил со чекан и ја закопал

23 декември, 2016, Нема коментари
Лиса Мари Нигл била ѕверски убиена од својот љубовник Џеки Џери Роџерс кој ја нападнал кога таа решила да го напушти. Телото на Лиса Мари Нигл, ѕвезда на реалното шоу „Bridalplasty“ било пронајдено во...

Познатиот пејач се разведува по трет пат овојпат поради Џенифер Лопез?!

22 декември, 2016, Нема коментари
Веќе подолго време кружат гласини за наводен крај на бракот на Марк Ентони (48) и манекенката Шенон де Лима (28) откако пејачот ја бакна во уста поранешната сопруга Џенифер Лопез. Марк и Шенон официјално...

Чиј повеќе блеска: Кејт Мидлтон и Ирина Шајк со слични свршенички прстени

22 декември, 2016, Нема коментари
Кратко откако манекенката Ирина Шајк и нејзиниот партнер Бредли Купер објавија дека таа е бремена, Ирина во јавноста се појави со веренички прстен, па очекуваме овој ѕвезден пар да приреди спектакуларна свадба. Но, токму...

Беше најпозната „буцка” на светот, а сега ја дотера својата линија до совршенство

22 декември, 2016, Нема коментари
Ријалити звездата Клои Кардашијан се појави на насловната страница на магазинот „Health“ каде ги засени сите и покажа дека трудот што го вложи, и се исплати повеќекратно. Во интервјуто, Клои зборуваше како дојде до...

Цеца во максимално сексапилно издание

21 декември, 2016, Нема коментари
Популарната пејачка Цеца Ражнатовиќ позитивно ја изненади публиката на својот настап во Цирих појавувајќи се во максимално провокативно издание, во какво одамна немавме можност да ја видиме. Свеченото светкаво фустанче со длабоко деколте и...

Јелена Карлеуша со гол задник пред публиката во Сараево

21 декември, 2016, Нема коментари
Јелена Карлеуша отсекогаш била ексцентрик кој сака да привлекува внимание, па затоа нејзината сценска облека за настапот во Сараево, воопшто нема да нè изненади. Јеца беше гостинка на концертот на Саша Матиќ и во...

Само една холивудска лага?! Како Бред и Анџелина со години јавноста ја држат во заблуда

21 декември, 2016, Нема коментари
Американските медиуми пишуваат дека славниот пар Анџелина Џоли и Бред Пит спогодбено се разделиле уште пред две години, после кавгата поради љубомора на доделувањето на Оскарите во 2014 година, што е повеќе од две...

Се сеќавате на Тајчи од “Hajde Da Ludujemo“? Погледнете како изгледа денес

20 декември, 2016, Нема коментари
Во само две години во почетокот на деведесттите Тајчи сними два мега успешни албуми, десетина видео спотови и стана една од најголемите тин ѕвезди на овие простори. Еден од нејзините најголеми хитови е “Hajde...
Почетна // Забава // Категорија "Шоубиз" (Page 3)
Горе