Гвинет Палтроу го раскажа своето минато

23 декември, 20100
Gwyneth-Paltrow-1

Гвинет Палтроу, во едно свое интервју за телевизијата Е, изјавила нешто повеќе за приватниот шивот, за љубовните врски со Бред Пит и Бен Афлек, и за периодот после пораѓајот. Сега таа е жена на фронтменот на групата Колдплеј, Крис Мартин, со кого има две деца. Но, уште во 1990 година, таа беше во врска со Бред Пит која траеше три години. Потоа се забавуваше со Бен Афлек, со кого неколку пати се караа и смируваа од 1997 до 2000- та година. За овие врски таа изјавила дека биле многу чудни. Заради нив, таа често ги полнела насловните на многу таблоиди, и било чудно што целата нивна интима била поделена со јавноста. За периодот по пораѓајот со нејзините две деца кажува дека бил исполнет со многу плачење, несигурност и била многу често во депресија. Таа зборувала и за почетоците на нејзината кариера кога имала проблеми со финансиите, и во тие моменти добила подршка од нејзините родители но не и пари, па за целото богатство што го постигнала си е заслужна самата таа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi