Каков пар, Сузан и Ријана во дует?

25 ноември, 20100

Сузан Бојл би сакала да сними дует со Ријана. Со цел подобро да се вклопи со пејачката од Барбадос, Сузан дури е подготвена да ја смени бојата на својата коса, за да се приближи кон стилот на Ријана. Сузан е свесена дека тие две се конкуренти една на друга но, верува дека заедничката песна позитивно ќе влијае на нивната кариера. Инаку, Сузан е позната од моментот на победа на ангискиот Идол.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi