ВИДЕО: Дали и вонземјаните го славеле “Денот на независноста” во САД

6 јули, 20110
nlo

Покрај тоа што вонземјаните се приметени на сите места каде што има поголеми потреси, вулкански ерупции и револуции, тие овојпат решиле малку да се одморат и да уживаат во огномет по повод одбележувањето на “Денот на независноста” во САД.

Во овој случај биле забележани три светлечки објекти кои лебделе над Омаха. Тие повремено се појавувале и исчезнувале во облаците. Снимателот изјавил дека со сигурност е уверен дека се работи за посетители од друга планета кои будно го следеле огнометот.

Дали вонземјаните уживале во огнометот, или пак се уплашиле па го посетиле местото да видат за што се работи или дали воопшто станува збор за вонземјни можете да погледнете на самото видео во прилог:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Bwe_Z30MT88

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit