Енрике Иглесијас и Ана Курникова, наскоро родители?

26 јануари, 20110
02404_annak1~1

Славниот пар тенисерката Ана Курникова и пејачот Енрике Иглесијас, наскоро ќе станат родители. Наводно, Ана се пофалила на своите пријатели во Мајами дека наскоро ќе биде мајка. А, неодамна и самиот Енрике изјави дека сега семејството му е на прво место и дека наскоро планира да замине во пензија, затоа што се зажелел за мирен живот. Но, сепак останува да почекаме времето да ја потврди веста, затоа што парот ниту ја потврди, ниту пак ај демантираше веста.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi