Гладен тигар си шетал на автопат

25 јануари, 20110
Гладен тигар си шетал на автопат

httpv://www.youtube.com/watch?v=HsXgwR6qhPc

Зошто еден тигар се нашол на патот недалеку од Владивосток тешко може да се дознае само врз база на оваа видео снимка. Во секој случај оваа голема мачка не изгледа воопшто среќно кружејќи околу автомобилот во кој има луѓе.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi