Неверојатен мултиталент и виртуоз

25 јануари, 20110
Неверојатен мултиталент и виртуо

Gunhild Carling е шведска џез музичарка. Тешко е да ги изброите сите инструменти со кои владее оваа талентирана Швеѓанка, а уште потешко е да опишете како свири на нив. Секако погледнете го видеото до крај.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/