Господ ги чува будалите

1 февруари, 20110
rusi na balkon

Има луѓе кои денот го започнуваат со алкохол, но со ваква забава ретко кој го започнува денот. Оваа снимка е направена во Русија, и од она што ќе го видите може слободно да го насловиме дека Господ ги чува будалите. Изгледа двајцата другари малку претерале со алкохол, штом уште рано изутрина се спремни за ова. Но, за среќа се завршува без повреди.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi