Легендарната Тајра Бенкс

30 мај, 20110
naslovna

Американскиот супер модел, актерка, пејачка, водителка и продуцент. Посебна ја прави  нејзината убавина, сексипилност, шарм и талент. Фотографиите ја отсликуваат нејзината убавина низ годините поминати во модната индустрија.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi