Лејди Гага со парфем кој мириса на крв

26 јануари, 20110
GaGa-lady-gaga-10689929-1200-900

Лејди Гага продолжува да ја шокира јавноста. Таа е пејачка која за многу кратко време стана дел од листата на најскандалозните личности. Имено во најава на новиот албум, таа објави дека се вери со поранешното момче. Но, не застана тука. Сега таа го најавува својот парфем кој ќе мириса на крв. Ако на ова го додадеме и фустанот од месо кој го носеше на доделувањето на награди, тогаш може ли да претпоставиме што е следно?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma