Најлоши во?

24 јануари, 20110
United-States-map

За што се најлоши сојузните држави на Америка, мапа и иконографија. Од каде највеќе се употребува кокаин, во која држава има најдебели и слично. Клик на линкот тука

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi