Најупорното куче

18 април, 20110
Најупорното куче

Кучињата сакаат да си играат. Сопственикот да им ја фрла топката тие да трчаат и да ја вртатат кај него. Но, во случајов за целиот тој процес кучево само себе си е доволно.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/