Неверојатна горила, која се движи како човек

25 јануари, 20110
Неверојатна горила, која се движи како човек

httpv://www.youtube.com/watch?v=CrQf6cogMuI

Амбам е горила од зоолошката градина во Кент, Англија. Тоа по што се разликува од останатите горили е навиката да оди исправено, исто како луѓето.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber